Аргентински Антарктик — разлика између измена

нема резимеа измене
ознаке: мобилна измена мобилно веб-уређивање
ознаке: мобилна измена мобилно веб-уређивање
 
| Попис = 2010.
| Гувернер = Росана Бертоне
| Број становника = 165 (зимнизими), 300 (лети)
| Географска ширина =
| Географска дужина =