Левен — разлика између измена

82 бајта додата ,  пре 3 године
м
razne ispravke
м (razne ispravke)
м (razne ispravke)
| година_становништво = 2015
| густина =
| агломерација =
| извор_агломерација =
| година_агломерација =
| година_агломерација =
| гшир = 50.866667
 
{{ДемографијаБЕЛ
|1984=84.90884908
|2000=88.014|88014
|2010=95463|
2015=98376
}}
1.572.075

измена