Катастарска општина — разлика између измена

м
Бот: аутоматски замењен текст (-{{патрљак}} +{{клица}})
м
м (Бот: аутоматски замењен текст (-{{патрљак}} +{{клица}}))
 
* [[Oпштина]]
 
{{патрљакклица}}
 
[[Категорија:Катастар]]
132.921

измена