Лонг Бич — разлика између измена

42 бајта додата ,  пре 3 године
м (razne ispravke)
* {{зас|}} [[Валпараисо]]
* {{зас|}} [[Bacolod]]
* {{зас|Кина}} [[Ћингдао]]
* {{зас|Јапан}} [[Јокаичи]]
* {{зас|Турска}} [[Измир]]
* {{зас|Кенија}} [[Момбаса]]
* {{зас|Русија}} [[Сочи]]
* {{зас|}} [[Pohang]]