Сточарство на Старој планини — разлика између измена

м
додана категорија Аграрна географија помоћу геџета HotCat
м (додана категорија Пољопривреда помоћу геџета HotCat)
м (додана категорија Аграрна географија помоћу геџета HotCat)
[[Категорија:Стара планина]]
[[Категорија:Пољопривреда]]
[[Категорија:Аграрна географија]]