1982 — разлика између измена

1.764 бајта додата ,  пре 1 године
=== Фебруар ===
* [[6. фебруар]] — [[Бојан Ђорђић]], шведски фудбалер српског порекла
* [[16. фебруар]] — [[Лупе Фијаско]], амерички хип-хоп музичар
* [[17. фебруар]] — [[Адријано Леите Рибеиро]], бразилски фудбалер
* [[21. фебруар]] — [[Далма Бенедек]], српска кајакашица мађарског порекла
* [[22. фебруар]] — [[Џена Хејз]], америчка порнографска глумица, режисерка и модел
 
=== Март ===
* [[11. март]] — [[Тора Берч]], америчка глумица
* [[14. март]] — [[Капри Кавани]], канадска порнографска глумица
* [[15. март]] — [[Мухамад Куџа]], фудбалер Саудијске Арабије
* [[20. март]] — [[Томаш Кужак]], пољски фудбалер
=== Април ===
* [[2. април]] — [[Давид Ферер]], шпански тенисер
* [[53. април]] — [[ЛејсиСофија ДувалБутела]], америчка порнофранцуско-алжирска глумица, модел и плесачица
* [[5. април]] — [[Хејли Атвел]], енглеска глумица
* [[5. април]] — [[Лејси Дувал]], америчка порнографска глумица
* [[20. април]] — [[Јанис Блумс]], летонски кошаркаш
* [[28. април]] — [[Милутин Алексић]], српски кошаркаш
 
=== Мај ===
* [[17. мај]] — [[Тони Паркер]], француски кошаркаш
* [[20. мај]] — [[Петр Чех]], чешки фудбалер
* [[26. мај]] — [[Моник Александер]], америчка порнографска глумица и модел
 
=== Јун ===
* [[1. јун]] — [[Жистин Енен]], белгијска тенисерка
* [[15. јун]] — [[Душан Анђелковић]], српски фудбалер
* [[22. јун]] — [[Хамад ел Монташари]], фудбалер Саудијске Арабије
* [[25. јун]] — [[Михаил Јужни]], руски тенисер
 
=== Јул ===
* [[1. јул]] — [[Хилари Бартон]], америчка глумица
* [[4. јул]] — [[Хана Харпер]], енглеска порнографска глумица и режисерка
* [[5. јул]] — [[Бено Удрих]], словеначки кошаркаш
* [[8. јул]] — [[Софија Буш]], америчка глумица
* [[10. јул]] — [[Хектор Паез]], колумбијски бициклиста
* [[18. јул]] — [[Пријанка Чопра]], индијска глумица и модел, [[Мис света]] 2000.
* [[25. јул]] — [[Марко Бркић]], српски кошаркаш
* [[29. јул]] — [[Перо Антић]], македонски кошаркаш
* [[31. јул]] — [[Марк Лопез]], шпански тенисер
 
=== Октобар ===
* [[2. октобар]] — [[Тајсон Чандлер]], амерички кошаркаш
* [[6. октобар]] — [[Александар Ћапин]], словеначки кошаркаш
* [[7. октобар]] — [[Роби Џинепри]], амерички тенисер
* [[10. октобар]] — [[Јасер ел Катани]], фудбалер Саудијске Арабије
* [[16. октобар]] — [[Алан Андерсон]], амерички кошаркаш
* [[20. октобар]] — [[Хосе Акасусо]], аргентински тенисер
* [[28. октобар]] — [[Чедомир Витковац]], српски кошаркаш
Анониман корисник