Чешка — разлика између измена

м
Робот: додато {{subst:User:Autobot/sandbox4}}
м
м (Робот: додато {{subst:User:Autobot/sandbox4}})
{{нормативна контрола}}
{{Портал бар|Географија|Европа|Европска унија}}
== Партнерски градови ==
* {{#Property:P190}}
 
[[Категорија:Чешка| ]]
1.572.075

измена