Отворите главни мени

Промене

2.035 бајтова додато ,  пре 11 месеци
 
=== Јануар ===
* <!-- [[12. јануар]] —--> [[Кирк Хајнрик]], амерички кошаркаш
* [[3. јануар]] — [[Милош Грлица]], српски атлетичар
* [[5. јануар]] — [[Никола Трајковић]], српски фудбалер
* [[11. јануар]] — [[Бењамин Ауер]], немачки фудбалер
* [[21. јануар]] — [[Иван Ергић]], српски фудбалер
* [[31. јануар]] — [[Џастин Тимберлејк]], амерички музичар, музички продуцент и плесач
 
=== Фебруар ===
<!--* [[1. фебруар]] —-->
* [[10. фебруар]] — [[Наташа Сен-Пјер]], канадска певачица
* [[10. фебруар]] — [[Џулијус Џенкинс]], амерички кошаркаш
* [[17. фебруар]] — [[Парис Хилтон]], америчка глумица, модел, дизајнер, музичар; наследница Хилтон хотелског ланца
* [[24. фебруар]] — [[Лејтон Хјуит]], аустралијски тенисер
 
=== Март ===
<!--* [[1. март]] —-->
* [[12. март]] — [[Катарина Среботник]], словеначка тенисерка
* [[18. март]] — [[Фабијан Канћелара]], швајцарски бициклиста
* [[28. март]] — [[Џулија Стајлс]], америчка глумица
* [[28. март]] — [[Славко Стефановић]], српски кошаркаш
 
=== Април ===
<!--* [[12. април]] —--> [[Антонис Фоцис]], грчки кошаркаш
* [[13. април]] — [[Симон Гројл]], немачки тенисер
* [[18. април]] — [[Максим Иглињски]], казахстански бициклиста
* [[8. мај]] — [[Андреа Барзаљи]], италијански фудбалер
* [[20. мај]] — [[Икер Касиљас]], шпански фудбалер
* [[21. мај]] — [[Жарко Чабаркапа]], црногорски кошаркаш
* [[22. мај]] — [[Јирген Мелцер]], аустријски тенисер
 
=== Јун ===
* [[9. јун]] — [[Натали Портман]], израелско-америчка глумица
* [[11. јун]] — [[Владимир Тица]], српски кошаркаш
* [[16. јун]] — [[Бенјамин Бекер|Бењамин Бекер]], немачки тенисер
* [[29. јун]] — [[Џо Џонсон]], амерички кошаркаш
 
=== Јул ===
* [[7. јул]] — [[Омар Набер]], словеначки певач
* [[12. јул]] — [[Растко Стојковић]], српски рукометаш
* [[13. јул]] — [[Мирослав Раичевић]], српски кошаркаш
* [[14. јул]] — [[Халид ел Такер]], фудбалер Саудијске Арабије
* [[21. јул]] — [[Палома Фејт]], енглеска музичарка и глумица
* [[21. јул]] — [[Виктор Ханеску]], румунски тенисер
* [[29. јул]] — [[Фернандо Алонсо]], возач Формуле 1
* [[5. септембар]] — [[Филипо Воландри]], италијански тенисер
* [[5. септембар]] — [[Данијел Морено]], шпански бициклиста
* [[12. септембар]] — [[Џенифер Хадсон]], америчка глумица и певачица
* [[20. септембар]] — [[Фелисијано Лопез]], шпански тенисер
* [[26. септембар]] — [[Серена Вилијамс]], америчка тенисерка
* [[26. септембар]] — [[Аледин Јахиа]], фудбалертуниски Тунисафудбалер
* [[28. септембар]] — [[Хосе Мануел Калдерон]], шпански кошаркаш
 
* [[3. октобар]] — [[Андреас Исаксон]], шведски фудбалер
* [[7. октобар]] — [[Ана Франић]], српска глумица
* [[7. октобар]] — [[Џелена Џенсен]], америчка порнографска глумица и модел
* [[12. октобар]] — [[Диор Фишер]], америчко-израелски кошаркаш
* [[12. октобар]] — [[Сајси Ем-Си]], српска хип-хоп музичарка
* [[21. октобар]] — [[Немања Видић]], српски фудбалер
* [[30. октобар]] — [[Иванка Трамп]], амерички модел, ћерка [[Доналд Трамп|Доналда Трампа]]
 
=== Децембар ===
* [[2. децембар]] — [[Бритни Спирс]], америчка музичарка, плесачица и глумица
* [[4. децембар]] — [[Матија Квасина]], хрватски бициклиста
* [[9. децембар]] — [[Марди Фиш]], амерички тенисер
* [[15. децембар]] — [[Паоло Лоренци]], италијански тенисер
* [[18. децембар]] — [[Вујадин Суботић]], црногорски кошаркаш
* [[18. децембар]] — [[Нивес Целзијус]], хрватска певачица, модел, глумица и књижевница
* [[20. децембар]] — [[Жилијен Бенето]], француски тенисер
 
Анониман корисник