Отворите главни мени

Промене

93 бајта додата ,  пре 8 месеци
м
* [[1952]] — [[Дејвид Хаселхоф]], амерички глумац.
* [[1954]] — [[Ангела Меркел]], немачка политичарка, [[Савезни канцелар Савезне Републике Немачке|Канцелар СР Немачке]] од 2005. године.
* [[1963]] — [[Мати Никенен]], фински ски скакач. († [[2019]])
* [[1964]] — [[Милорад Билбија]], српски фудбалер.
* [[1972]] — [[Јап Стам]], холандски фудбалер.