Шаблон:Национална бикамерална законодавства — разлика између измена

нема резимеа измене
{{Navbox
|name = Национална бикамерална законодавства
|title = Национална [[дводомни систем|бикамералнадводомна]] [[законодавна власт|законодавства]]
|bodyclass = hlist
|state = {{{state|autocollapse}}}
* [[Парламент Сомалиленда|Сомалиленд]]
 
|group5 = ИсторијскаИсторијски
|list5 =
* [[Народне скупштине Србије|Србија (1901–1903)]]
* [[Народна скупштина Краљевине Југославије|Југославија]]
* [[Врховни совјет Совјетског Савеза|Совјетски Савез (1938–1991)]]
* [[Народне скупштине Југославије|Југославија (1931–1939, 1945–1963, 1974–2003)]]
 
|group6 = Повезане теме