Отворите главни мени

Промене

м
* [[1987]] — [[Марија Кириленко]], руска тенисерка.
* [[1988]] — [[Татјана Головин]], француска тенисерка.
* [[1999]] — [[Никола Мишковић]], српски кошаркаш.
 
== Смрти ==