Дик Адвокат — разлика између измена

* [[2002]]—[[2004]]: [[Фудбалска репрезентација Холандије|репрезентација Холандије]] {{зас|Холандија}}
* [[2004]]—[[2005]]: [[ФК Борусија Менхенгладбах]] {{зас|Немачка}}
* [[2005]]: [[Фудбалска репрезентација Уједињених АрапскихгАрапских Емирата|репрезентација Уједињених Арапских Емирата]] {{зас|Уједињени Арапски Емирати}}
* [[2005]]—[[2006]]: [[Фудбалска репрезентација Јужне Кореје|репрезентација Јужне Кореје]] {{зас|Јужна Кореја}}
* [[2006]]—[[2009]]: [[ФК Зенит Санкт Петербург]] {{зас|Русија}}
Анониман корисник