Исчекување — разлика између измена

Без промене величине ,  пре 2 године
м
Бот: исправљам преусмерења; козметичке измене
м
м (Бот: исправљам преусмерења; козметичке измене)
 
| улоге = [[Христијан Машевски]]<br/>[[Тодор Николовски]]<br/>[[Јорданчо Цевревски]]<br/>
| продуцент =
| компанија = [[ТeлeвизиjаТелевизија СкопљeСкопље - Играни програм|Телевизија Скопје]]<br/>
| година = = 1984
| трајање =
{{Списак глумаца}}
|-
|[[Христијан Машевски]] || Климе
|-
|[[Тодор Николовски]] || Дедото
|-
|[[Јорданчо Чевревски]] ||
|-
|[[Катерина Коцевска]] ||
|-
|[[Славица Зафировска]] ||
|-
|[[Благоја Чоревски]] ||
|}
 
1.572.075

измена