Штребери (ТВ серија) — разлика између измена

ознаке: мобилна измена мобилно веб-уређивање
ознаке: мобилна измена мобилно веб-уређивање
|-
|[[Мајим Бјалик]]||Ејми Фара Фаулер
|-
|[[Кевин Сасман]]||Стјуарт Блум
|-
|[[Лора Спенсер]]||Емили Свини
|}