Нова демократија (Грчка) — разлика између измена

нема резимеа измене
ознаке: мобилна измена мобилно веб-уређивање
ознаке: мобилна измена мобилно веб-уређивање
| позиција = [[Десни центар]]
| скупштина1 =[[Хеленски парламент]]
| број_мандата ={{Политичка партија/мандати|156158|300|#76ABDF}}
| скупштина2 = [[Европски парламент]]
| број_мандата2 = {{Политичка партија/мандати|58|21|#76ABDF}}
| међународно_чланство = [[Центристичка демократска интернационала]] и [[Међународна демократска унија]]
| европско_чланство = [[Европска народна партија]]