1988 — разлика између измена

1.486 бајтова додато ,  пре 1 године
* [[5. јануар]] — [[Мирослав Радуљица]], српски кошаркаш
* [[5. јануар]] — [[Никола Калинић (фудбалер)|Никола Калинић]], хрватски фудбалер
* [[7. јануар]] — [[Хардвел]], холандски ди-џеј и музички продуцент
* [[8. јануар]] — [[Алекс Тајус]], америчко-израелски кошаркаш
* [[9. јануар]] — [[Младен Јеремић]], српски кошаркаш
* [[18. јануар]] — [[Анџелик Кербер]], немачка тенисерка
* [[18. јануар]] — [[Ашли Мари]], америчка глумица и певачица
* [[21. јануар]] — [[Немања Томић]], српски фудбалер
* [[22. јануар]] — [[Ерик Меколум]], амерички кошаркаш
* [[24. јануар]] — [[Дахуан Самерс]], амерички кошаркаш
 
=== Фебруар ===
* [[26. фебруар]] — [[Марина Висковић]], српска певачица
* [[29. фебруар]] — [[Алекса Вајлд]], хрватска порнографска глумица
* [[29. фебруар]] — [[Бенедикт Хеведес]], немачки фудбалер
 
=== Март ===
* [[13. април]] — [[Петери Копонен]], фински кошаркаш
* [[14. април]] — [[Роберто Баутиста Агут]], шпански тенисер
* [[14. април]] — [[Жељко Шакић]], хрватски кошаркаш
* [[20. април]] — [[Нина Јанковић]], српска глумица
* [[24. април]] — [[Алексис Форд]], америчка порнографска глумица
* [[16. мај]] — [[Мартинас Гецевичијус]], литвански кошаркаш
* [[22. мај]] — [[Милош Босанчић]], српски фудбалер
* [[23. мај]] — [[Петар Стругар]], црногорско-српски глумац и ТВ водитељ
* [[28. мај]] — [[Зоран Поповић]], српски фудбалски голман
* [[31. мај]] — [[Џејмс Флоренс]], амерички кошаркаш
 
=== Јун ===
* [[10. јун]] — [[Јагош Вуковић]], српски фудбалер
* [[10. јун]] — [[Џеф Тиг]], амерички кошаркаш
* [[11. јун]] — [[Клер Холт]], аустралијска глумица
* [[14. јун]] — [[Лука Штајгер]], немачки кошаркаш
* [[20. јун]] — [[Стефан Синовец]], српски кошаркаш
* [[21. јун]] — [[Тадијус Јанг]], амерички кошаркаш
* [[22. јун]] — [[Омри Каспи]], израелски кошаркаш
* [[3. септембар]] — [[Џером Боатенг]], немачки фудбалер
* [[7. септембар]] — [[Кевин Лав]], амерички кошаркаш
* [[8. септембар]] — [[Исмаел Беко Фофана]], фудбалер из Обале Слоноваче
* [[16. септембар]] — [[Дион Томпсон]], амерички кошаркаш
* [[22. септембар]] — [[Милан Јеремић]], српски фудбалер
 
=== Октобар ===
* [[1. октобар]] — [[Кариба Хајн]], аустралијска глумица и плесачица
* [[3. октобар]] — [[Алисија Викандер]], шведска глумица
* [[3. октобар]] — [[Ејсеп Роки]], амерички хип хоп музичар, музички продуцент и глумац
* [[4. октобар]] — [[Дерик Роуз]], амерички кошаркаш
* [[7. октобар]] — [[Дијего Коста]], бразилско-шпански фудбалер
* [[13. октобар]] — [[Норис Кол]], амерички кошаркаш
* [[15. октобар]] — [[Месут Озил]], немачки фудбалер
* [[17. октобар]] — [[Сергеј Гладир]], украјински кошаркаш
* [[19. октобар]] — [[Саша Старовић]], српски одбојкаш
* [[20. октобар]] — [[Кендис Свонепул]], јужноафричка манекенка и модел
* [[25. октобар]] — [[Чандлер Парсонс]], амерички кошаркаш
* [[10. децембар]] — [[Невен Суботић]], српски фудбалер
* [[14. децембар]] — [[Никола Батум]], француски кошаркаш
* [[14. децембар]] — [[Ванеса Хаџенс]], америчка глумица и музичарка
* [[16. децембар]] — [[Алексеј Швед]], руски кошаркаш
* [[17. децембар]] — [[Филип Касалица]], српски фудбалер
* [[19. децембар]] — [[Алексис Санчез]], чилеански фудбалер
* [[25. децембар]] — [[Ерик Гордон]], амерички кошаркаш
* [[27. децембар]] — [[Хејли Вилијамс]], америчка музичарка
Анониман корисник