Отворите главни мени

Промене

2 бајта додата ,  пре 2 месеца
м
 
== Смрти ==
{{ГлавниПосебан чланак|:Категорија:Умрли 2016.}}
=== Јануар ===
* [[1. јануар]] — [[Вељко Губерина]], српски адвокат (*[[1925]])