Хо Ши Мин (град) — разлика између измена

м
Исправљање ситних грешки
м (Исправљање ситних грешака, ажурирање података)
м (Исправљање ситних грешки)
| држава = {{ВИЈ}}
| регион = [[Југоисток (Вијетнам)|Југоисток]]
| покрајина = градГрад Хо Ши Мин
| површина = 2.095
| надморска_висина = 19
* {{зас|Русија}} [[Санкт Петербург]]
* {{зас|Филипини}} [[Манила]]
* {{зас|Република Кина}} [[Тајпеј]]
* {{зас|Кина}} [[Шангај]]
* {{зас|Шпанија}} [[Севиља]]