Општина Коњиц — разлика између измена

м
Исправљање ситне грешке
м (Исправљање ситних грешака)
м (Исправљање ситне грешке)
|име_ћ = Коњиц
|име_генитив = Коњица
|грб = Konjic Bosnia CoA.png
|мапа = BiH municipality location Konjic.svg
|ентитет = Федерација БиХ