Компот — разлика између измена

20 бајтова додато ,  пре 11 година
м
Бот Додаје: ceb:La Compôte
м (Cyrlat: 2 repl; Units: 4; BReplacer: 1;)
м (Бот Додаје: ceb:La Compôte)
{{Координате|45_40_17_N_06_09_42_E_type:city_region:FR|45° 40' 17" СГ Ш, 06° 09' 42" ИГД}}
 
[[ceb:La Compôte]]
[[de:La Compôte]]
[[en:La Compôte]]
109.173

измене