1941 — разлика између измена

611 бајтова додато ,  пре 9 месеци
* [[7. април]] — [[Горден Кеј]], енглески глумац и певач († [[2017]])
* [[14. април]] — [[Џули Кристи]], енглеска глумица
* [[16. април]] — [[Неда Спасојевић]], српска глумица († [[1981]])
* [[20. април]] — [[Мустафа Хасанагић]], југословенски фудбалер и фудбалски тренер
* [[23. април]] — [[Ари ден Хартог]], холандски бициклиста († [[2018]])
* [[28. април]] — [[Лисјен Емар]], француски бициклиста
* [[19. мај]] — [[Тања Малет]], енглески модел и глумица († [[2019]])
* [[24. мај]] — [[Боб Дилан]], амерички музичар, писац и песник
* [[24. мај]] — [[Владимир Цветковић]], српски кошаркаш и спортски функционер
 
=== Јун ===
* [[23. новембар]] — [[Франко Неро]], италијански глумац
* [[27. новембар]] — [[Еме Жаке]], француски фудбалер и фудбалски тренер
* [[27. новембар]] — [[Еди Рабит]], амерички музичар († [[1998]])
 
=== Децембар ===
* [[25. децембар]] — [[Гидо Рејбрук]], белгијски бициклиста
* [[31. децембар]] — [[Сара Мајлс]], енглеска глумица
* [[31. децембар]] — [[Алекс Фергусон]], шкотски фудбалер и фудбалски тренер
 
== Смрти ==
Анониман корисник