1941 — разлика између измена

15 бајтова додато ,  пре 9 месеци
* [[20. април]] — [[Мустафа Хасанагић]], југословенски фудбалер и фудбалски тренер
* [[23. април]] — [[Ари ден Хартог]], холандски бициклиста († [[2018]])
* [[26. април]] — [[Клодин Оже]], француска глумица († [[2019]])
* [[28. април]] — [[Ен-Маргрет]], шведско-америчка глумица, певачица и плесачица
* [[28. април]] — [[Лисјен Емар]], француски бициклиста
Анониман корисник