1942 — разлика између измена

82 бајта додата ,  пре 3 месеца
=== Мај ===
* [[3. мај]] — [[Вера Чаславска]], чехословачка гимнастичарка († [[2016]])
* [[10. мај]] — [[Карл Даглас]], јамајкански певач
* [[12. мај]] — [[Драгољуб Велимировић]], српски шахиста († [[2014]])
* [[23. мај]] — [[Милутин Мркоњић]], српски политичар
Анониман корисник