Григорије Горњачки — разлика између измена

м
Бот: Измена категорије Категорија:Српски светитељи
м (Бот: Измена категорије Категорија:Светитељи)
м (Бот: Измена категорије Категорија:Српски светитељи)
[[Категорија:Православље]]
[[Категорија:Свеци]]
[[Категорија:Српски светитељисвеци]]
1.572.075

измена