Џи Ај Џејн — разлика између измена

37 бајтова уклоњено ,  пре 1 године
м
razne izmene; козметичке измене
м (razne izmene; козметичке измене)
| назив = Џи Ај Џејн
| слика =Gijane.jpg
|[[СликаДатотека:Gijane.jpg]]
| година = 1997.
| земља = [[Сједињене Америчке Државе|САД]]
| режија = [[Ридли Скот]]
| сценарио = [[Данијела Александра]]<br />[[Дејвид Туи]]
| музика =
| улоге = [[Деми Мур]]<br />[[Виго Мортенсен]]<br />[[Ен Банкрофт]]
| продуцент = [[Роџер Бернбаум]]<br />[[Деми Мур]]<br />[[Ридли Скот]]<br />[[Сузана Тод]]
{{Списак глумаца}}
|-
| [[Деми Мур]] || поручник Џордан О'Нил
|-
| [[Виго Мортенсен]] || главни начелник команде Џон Џејмс „Џек“ Аргејл
|-
| [[Ен Банкрофт]] || сенатор Лилијан Дехејвен
|-
| [[Џејсон Беге]] || Ројс
|-
| [[Данијел вон Барџен]] || Тедодор Хејз
|-
| [[Скот Вилсон]] || капетан Сејлем
|-
| [[Џон Мајкл Хигинс]] || надзорник
|-
| [[Кевин Гејџ]] || инструктор Макс Пајро
|-
| [[Дејвид Воршовски]] || инструктор Џонс
|-
| [[Дејвид Вадим]] || наредник Кортез
|-
| [[Морис Честнут]] || Макул
|-
| [[Џош Хопкинс]] || Ens. Ф. Ли „Фли“ Монтгомери
|-
| [[Џејмс Кавизел]] || „Слов“ Словник
|-
| [[Бојд Кестнер]] || „Вик“ Виквајер
|-
| [[Ејнџел Дејвид]] || Њубери
|-
| [[Стивен Рамзи]] || Стен
|}
 
== Зарада ==
Филм је у [[Сједињене Америчке Државе|САД]] зарадио 48.169.156 $.
 
== Спољашње везе ==
1.572.075

измена