1940 — разлика између измена

101 бајт додат ,  пре 8 месеци
 
=== Мај ===
* [[5. мај]] — [[Ленс Хенриксен]], амерички глумац и уметник
* [[6. мај]] — [[Весна Пешић]], српска социолошкиња и политичарка
* [[9. мај]] — [[Џејмс Л. Брукс]], амерички редитељ, продуцент и сценариста
Анониман корисник