Лондонски Тауер — разлика између измена

м
Бот: исправљена двострука преусмерења у Лондонска Кула
(Преусмерење на Лондон тауер)
 
м (Бот: исправљена двострука преусмерења у Лондонска Кула)
ознака: промењено одредиште преусмерења
 
#Преусмери [[ЛондонЛондонска тауерКула]]
240.123

измене