1941 — разлика између измена

98 бајтова додато ,  пре 5 месеци
* [[4. април]] — [[Петар Краљ]], српски глумац († [[2011]])
* [[7. април]] — [[Горден Кеј]], енглески глумац и певач († [[2017]])
* [[11. април]] — [[Љубо Шкиљевић]], српски глумац. († [[1999]])
* [[14. април]] — [[Џули Кристи]], енглеска глумица
* [[16. април]] — [[Неда Спасојевић]], српска глумица († [[1981]])
Анониман корисник