Лонг Бич — разлика између измена

13 бајтова додато ,  пре 1 године
м
Исправљање ситних грешака
м (Исправљање координата и ситних грешака)
м (Исправљање ситних грешака)
 
== Партнерски градови ==
* {{зас|Чиле}} [[Валпараисо]]
* {{зас|Филипини}} [[BacolodБаколод]]
* {{зас|Кина}} [[Ћингдао]]
* {{зас|Јапан}} [[Јокаичи]]
* {{зас|Кенија}} [[Момбаса]]
* {{зас|Русија}} [[Сочи]]
* {{зас|Јужна Кореја}} [[PohangПоханг]]
* {{зас|Индија}} [[Колката]]
* {{зас|Камбоџа}} [[Пном Пен]]