Општина Будва — разлика између измена

нема резимеа измене
(Преусмерење на Будва)
{{Општина Црна Гора
#Преусмери [[Будва]]
|име = Будва
|застава_слика =
|грб_слика = CoatBD.gif
|име_геинитив = Будве
|име_латиница = Budva
|ширина = 42.28
|дужина = 18.83
|градоначелник = Рајко Куљача ([[Демократска Партија Социјалиста Црне Горе|ДПС]] - [[Социјалдемократска Партија Црне Горе|СДП]])
|површина = 122
|стан_град = 10.918
|стан_општина = 15.909
|густина = 130,40
|позивни_број = 86
|таблице = BD
|мрежна_страница = www.opstinabudva.com
}}