Сомбор — разлика између измена

11 бајтова додато ,  пре 6 месеци
м
Ситна измена
м (Исправљање координата и ситних грешака)
м (Ситна измена)
| стара_имена = Цобор Сент Михаљ, (Cobor de Szentmihdly)
| површина = 1.178
| шира површина = 275,8
| становништво = 47.623
| извор_становништво = 87.815
| година_становништво = 2011
| агломерација =
| густина = 187