Индијанаполис олимпијанси — разлика између измена

Додата је секција "Драфт"
м (додана категорија Кошаркашки клубови помоћу геџета HotCat)
(Додата је секција "Драфт")
* [[Воли Џоунс]]
* [[Херм Шефер]]
 
== Драфт ==
{| class="wikitable sortable"
|+НБА Драфт избори по годинама<ref>{{Cite web|url=https://www.basketball-reference.com/teams/INO/draft.html|title=Indianapolis Olympians Draft Picks|website=Basketball-Reference.com|language=en|access-date=2020-06-29}}</ref>
!Година
!Лига
!Играч
!Универзитет/колеџ
|-
|1952
|НБА
|Џо Дин
|Лузијана Стејт
|-
|1952
|НБА
|Џеј Хандлан
|Вашингтон & Ли
|-
|1952
|НБА
|Бил Харел
|Сиена
|-
|1952
|НБА
|Џим Ховердер
|Централни Мисури Стејт
|-
|1952
|НБА
|Џин Роудс
|Западни Кентаки
|-
|1952
|НБА
|Гордон Стофер
|Мичиган Стејт
|-
|1952
|НБА
|Дејл Тофт
|Денвер
|-
|1952
|НБА
|Скипи Витакер
|Кентаки
|-
|1952
|НБА
|Зик Заволук
|Сент Џон
|-
|1951
|НБА
|Маркус Фрејбергер
|Олахома
|-
|1951
|НБА
|Скоти Стигал
|Миликин
|-
|1951
|НБА
|Глен Камејер
|Централни Мисури Стејт
|-
|1951
|НБА
|Бил Тошеф
|Индиана
|-
|1951
|НБА
|Боб Пирс
|Небраска
|-
|1951
|НБА
|Марв Џонсон
|Витон
|-
|1951
|НБА
|Тед Бич
|Илиноис
|-
|1951
|НБА
|Џорџ Кели
|Вандербилт
|-
|1950
|НБА
|Боб Лавов
|Западни Кентаки
|-
|1950
|НБА
|Пол Унрух
|Бредли
|-
|1950
|НБА
|Чак Мразовић
|Источни Кентаки
|-
|1950
|НБА
|Џим Лајн
|Кентаки
|-
|1950
|НБА
|Сони Ален
|Морхед Стејт
|-
|1950
|НБА
|Ралф О'Брин
|Батлер
|-
|1950
|НБА
|Леон Влевинс
|Аризона
|-
|1950
|НБА
|Џери Стутвил
|Индијана
|-
|1950
|НБА
|Џин Шмит
|Тексас
|-
|1950
|НБА
|Колин Андерсон
|Технолошки, Џорџија
|-
|1950
|НБА
|Џими Дојл
|Батлер
|-
|1949
|БАА
|Алекс Гроза
|Кентаки
|-
|1949
|БАА
|Лео Барнхорст
|Нотр Дам
|-
|1949
|БАА
|Мек Отен
|Боулинг Грин
|-
|1949
|БАА
|Боб Еванс
|Батлер
|-
|1949
|БАА
|Дон Бовем
|Западни Мичиген
|-
|1949
|БАА
|Чарли Мас
|Батлер
|-
|1949
|БАА
|Џим О'Халоран
|Нотрд Дам
|-
|1949
|БАА
|Ј. Л. Паркс
|Оклахома Стејт
|}
 
== Извори ==
219

измена