Општина Лошка Долина — разлика између измена

нема резимеа измене
Нема описа измене
 
име = Лошка Долина |
словеначко име = Loška dolina |
грб= Loška_dolina_grbCOA-Loška Dolina.gif |
слика = Karte Loska dolina si.png |
област = [[Нотрањско-крашка регија|Нотрањско-Крашка]] |