Отворите главни мени

Промене

стандардизација по ВП:ВШ
'''Хомологија''' се може односити на:
 
* [[хомологија (антропологија)|однос]], однос између људских убеђења, пракси или артефаката.
* [[хомологија (биологија)|однос]], однос између структура организама.
* [[хомологија (математика)|хомологију]], однос у математици.
 
{{вишезначна одредница}}