ФК Торонто — разлика између измена

2 бајта уклоњена ,  пре 1 године
 
== Познати бивши играчи ==
* {{зас|ХоландијаАргентина}} [[ДаниПабло КувермансПјати]]
* {{зас|ХоландијаБразил}} [[ГрегориЖулио ван дер ВилСезар]]
* {{зас|Велс}} [[Роберт Ерншо]]
* {{зас|Енглеска}} [[Џермејн Дефо]]
* {{зас|Италија}} [[Себастијан Ђовинко]]
* {{зас|Шкотска}} [[Стивен Колдвел]]
* {{зас|Велс}} [[Роберт Ерншо]]
* {{зас|Србија}} [[Ален Стевановић]]
* {{зас|Бразил}} [[Жулио Сезар]]
* {{зас|Немачка}} [[Торстен Фрингс]]
* {{зас|Француска}} [[Лоран Робер]]
* {{зас|Холандија}} [[Дани Куверманс]]
* {{зас|Холандија}} [[Грегори ван дер Вил]]
* {{зас|Шкотска}} [[Стивен Колдвел]]
 
== Тренери ==