Гренд слем — разлика између измена

3 бајта уклоњена ,  пре 2 месеца
м
м
 
=== Жене појединачно ===
* '''[[Морин Коноли]]''' (1951—52—53; 18. ''''' гренд слем'' 1953''')
* [[Дорис Харт]] (1949—50—51—54; 29)
* [[Ширли Фрај Ервин]] (1951—56—57; 29)
* [[Били Џин Кинг]] (1966—67—68—72; 28)
'''Опен ера'''
* '''[[Маргарет Корт]]''' (''''' гренд слем'' 1970''')
* [[Крис Еверт]] (1974—75—82; 28.)
* [[Мартина Навратилова]] (1978—81—82—83; 26)
* '''[[Штефи Граф]]''' (Француска 1987, Аустралија, Вимблдон и Америка 1988; 19. '''''Златнизлатни гренд слем'' 1988''')
* [[Серена Вилијамс]] (Америка 1999, Француска и Вимблдон 2002, Аустралија 2003; 21)
* [[Марија Шарапова]] (Вимблдон 2004, Америка 2006, Аустралија 2008, Француска 2012; 25)