Радужни (Хантија-Мансија) — разлика између измена

м
нема резимеа измене
м (.)
м
 
| држава = {{застава|Русија}}
| област = [[Хантија-Мансија]]
| оснивање = 1973.
| град_од = 1985.
| становништво =
| година_становништво =