Општина Илиџа — разлика између измена

м
Ажурирање грба
м (Ажурирање податка)
м (Ажурирање грба)
| име_ћ = Илиџа
| име_генитив = Илиџе
| грб = GrbOpćinaIlidža.PNG
| мапа = BiH municipality location Ilidža.svg
| ентитет = Федерација БиХ