Ред бул рејсинг — разлика између измена

м
нема резимеа измене
мНема описа измене
мНема описа измене
ознаке: визуелно уређивање мобилна измена мобилно веб-уређивање напредна мобилна измена
| Шеф = {{зас|УК}} [[Кристијан Хорнер]]
| Возачи = 1. {{зас|ХОЛ}} [[Макс Верстапен]] <br/>11. {{зас|МЕК}} [[Серхио Перез]]
| Шасија = Биће објављеноRB18
| Мотор = Ред Бул
| Трке = {{Ф1кстат|РБР|трке}}