Астон Мартин Ф1 тим — разлика између измена

м
нема описа измене
мНема описа измене
мНема описа измене
ознаке: Визуелно уређивање мобилна измена мобилно веб-уређивање напредна мобилна измена
| Грб_тима = [[Датотека:Астон Мартин Ф1.png|x150п]]
| Седиште = {{зас|УК}} [[Силверстон]], [[Велика Британија]]
| Шеф = {{зас|НЕМЛУК}} [[ОтмарМајк ШафнауерКрек]]
| Возачи = 5. {{зас|НЕМ}} [[Себастијан Фетел]] <br />18. {{зас|КАН}} [[Ланс Строл]]
| Тест_возачи = Биће објављено
| Шасија = Биће објављеноAMR22
| Мотор = Meрцедес
| Прва_трка = [[Велика награда Холандије 1959.]]