Неукротиви Спирит — разлика између измена

ознаке: мобилна измена мобилно веб-уређивање
| Валентина || [[Алехандра Бленхио]] || {{Н/Д}}
|-
| коњокрадица/родео каубој || [[Ђино Монтесинос]] || {{Н/Д}}[[Огњен Дрењанин]]
|-
| коњокрација/лама каубој || [[Џери Кларк]] || {{Н/Д}}[[Бојан Хлишћ]]
|-
| коњокрадица/диригент || [[Лу Темпл]] || {{Н/Д}}
Анониман корисник