Горња Сипуља — разлика између измена

232 бајта уклоњена ,  пре 12 година
м
Исправка шаблона за координате
м (Бот Додаје: nl:Gornja Sipulja)
м (Исправка шаблона за координате)
|округ=Мачвански
|општина=Лозница
|географска_ширина=44° 30′ 27" СГШ
|географска_дужина=19° 33′ 30" ИГД
|надм висина=269
|популација=250
* [http://www.mapquest.com/maps/map.adp?latlongtype=decimal&latitude=44.5045&longitude=19.555&zoom=8 План насеља на мапи (-{Mapquest}-)]
 
 
{{Координате|44_30_27_N_19_33_30_E|44° 30' 27" СГ Ш, 19° 33' 30" ИГД}}
 
{{Општина Лозница}}
13.848

измена