Звонце (Бабушница) — разлика између измена

м
Исправка шаблона за координате
м (Бот Мења: bg:Звонци)
м (Исправка шаблона за координате)
|округ=Пиротски
|општина=Бабушница
|географска_ширина=42° 55′ 55" СГШ
|географска_дужина=22° 34′ 38" ИГД
|надм висина=648
|популација=254
* [http://www.mapquest.com/maps/map.adp?latlongtype=decimal&latitude=42.925833&longitude=22.573&zoom=8 План насеља на мапи (-{Mapquest}-)]
 
 
{{Координате|42_55_55_N_22_34_38_E|42° 55' 55" СГ Ш, 22° 34' 38" ИГД}}
 
{{Општина Бабушница}}
13.848

измена