Обличка Сена — разлика између измена

м
Исправка шаблона за координате
м (Бот Додаје: nl:Oblička Sena)
м (Исправка шаблона за координате)
|округ=Пчињски
|општина=Врање
|географска_ширина=42° 37′ 13" СГШ
|географска_дужина=21° 55′ 33" ИГД
|надм висина=763
|популација=52
* [http://www.mapquest.com/maps/map.adp?latlongtype=decimal&latitude=42.618833&longitude=21.922166&zoom=8 План насеља на мапи (-{Mapquest}-)]
 
 
{{Координате|42_37_13_N_21_55_33_E|42° 37' 13" СГ Ш, 21° 55' 33" ИГД}}
 
{{Општина Врање}}
13.848

измена