Отворите главни мени

Промене

19 бајтова додато ,  пре 10 година
м
[[os:Ираны гимн]]
[[pl:Hymn Iranu]]
[[pt:HinoSoroud-e nacionalMelli-e doJomhouri-e IrãoEslami-e Iran]]
[[ro:Sorood-e Jomhoori-e Eslami]]
[[ru:Гимн Ирана]]
195.640

измена