Свилеува — разлика између измена

232 бајта уклоњена ,  пре 11 година
м
Исправка шаблона за координате
м (Бот Додаје: nl:Svileuva)
м (Исправка шаблона за координате)
|округ=Мачвански
|општина=Коцељева
|географска_ширина=44° 31′ 17" СГШ
|географска_дужина=19° 49′ 40" ИГД
|надм висина=183
|популација=1807
* [http://www.mapquest.com/maps/map.adp?latlongtype=decimal&latitude=44.5195&longitude=19.823333&zoom=8 План насеља на мапи (-{Mapquest}-)]
 
 
{{Координате|44_31_17_N_19_49_40_E|44° 31' 17" СГ Ш, 19° 49' 40" ИГД}}
 
{{Општина Коцељева}}
13.848

измена