Сува Морава — разлика између измена

м
Исправка шаблона за координате
м (Додавање надморске висине)
м (Исправка шаблона за координате)
|округ=Пчињски
|општина=Владичин Хан
|географска_ширина=42° 41′ 09" СГШ
|географска_дужина=22° 03′ 14" ИГД
|надм висина=356
|популација=859
* [http://www.mapquest.com/maps/map.adp?latlongtype=decimal&latitude=42.684833&longitude=22.052333&zoom=8 План насеља на мапи (-{Mapquest}-)]
 
 
{{Координате|42_41_09_N_22_03_14_E|42° 41' 09" СГ Ш, 22° 03' 14" ИГД}}
 
{{Општина Владичин Хан}}
13.848

измена