Пригревица — разлика између измена

232 бајта уклоњена ,  пре 12 година
м
Исправка шаблона за координате
м (Исправка шаблона за координате)
|округ=Западно-бачки
|општина=Апатин
|географска_ширина=45° 40′ 43" СГШ
|географска_дужина=19° 05′ 12" ИГД
|надм висина=86
|популација=4781
*[http://www.banja-junakovic.co.yu/ Бања „Јунаковић“ - презентација]
 
 
{{Координате|45_40_43_N_19_05_12_E|45° 40' 43" СГ Ш, 19° 05' 12" ИГД}}
 
{{Општина Апатин}}
13.848

измена