Равно Село — разлика између измена

232 бајта уклоњена ,  пре 12 година
м
Исправка шаблона за координате
м (Исправка шаблона за координате)
|округ=Јужно-бачки
|општина=Врбас
|географска_ширина=45° 27′ 01" СГШ
|географска_дужина=19° 37′ 09" ИГД
|надм висина=87
|популација=3478
* [http://www.mapquest.com/maps/map.adp?latlongtype=decimal&latitude=45.450166&longitude=19.618166&zoom=8 План насеља на мапи (-{Mapquest}-)]
 
 
{{Координате|45_27_01_N_19_37_09_E|45° 27' 01" СГ Ш, 19° 37' 09" ИГД}}
 
{{Општина Врбас}}
13.848

измена