Радојево — разлика између измена

232 бајта уклоњена ,  пре 12 година
м
Исправка шаблона за координате
м (Исправка шаблона за координате)
|округ=Средње-банатски
|општина=Нова Црња
|географска_ширина=45° 44′ 49" СГШ
|географска_дужина=20° 47′ 21" ИГД
|надм висина=65
|популација=1385
*[http://www.fallingrain.com/world/YI/2/Radojevo.html Радојево - мапе, временски подаци итд.] {{en}}
 
 
{{Координате|45_44_49_N_20_47_21_E|45° 44' 49" СГ Ш, 20° 47' 21" ИГД}}
 
==Фотогалерија==
13.848

измена